W związku z przepisami sanitarnymi dotyczącymi uroczystości Wszystkich Świętych, aby umożliwić jak największej ilości wiernych możliwość modlitwy przy grobach bliskich, wszystkie Msze św. 1 listopada będą odprawiane na cmentarzu. Ponieważ liczba osób jest ograniczona musimy podzielić uczestników liturgii.

 

Po spotkaniu z Radą Parafialną ustalono, że:

 8.30 na Mszę zapraszamy mieszkańców Gronowa i Gronówka,

10.00 mieszkańców Młyńca i Brzezinka

11.30 mieszkańców Brzeźna, Kamionek i Rogówka

14.00 Msza św dla gości z poza parafii.

 

Nie będzie procesji na cmentarzu. Msze św za zmarłych zostaną odprawione o godz. 8.30 i 14.00, ponieważ na inne godziny już były wcześniej przyjęte intencje. Druki na Msze zbiorowe są dostępne w zakrystii .Podczas Mszy św. nie będzie zbierana taca. Ofiary będzie można złożyć do puszki przy wyjściu z cmentarza. Ofiary są przeznaczone na monitoring na cmentarzu.